вторник, 15 јуни 2021

Радио Милева

Вељко ја напуштил прославата на роденденот на мајка му Цеца, непосредно пред гостите да пристигнат: Има ли нешто во тоа, што некого не го сака? (ФОТО)

Вчеравечер, 14 јуни 2021  се одржа голема забава по повод 48-иот роденден на фолкерката Светлана Цеца Ражнатовиќ во нејзиниот дом на Дедиње,...
Радио Милева

Никол Шерцингер како пустинска убавица: Во бели бикини сама на песокот, ќе ви го крене… притисокот (ФОТО)

Најатрактивната членка на групата „The Pussycat Dolls“, пејачката Никол Шерцингер, по која воздивнуваат мажите ширум светот, воодушеви милиони...
Радио Милева

Вања Кнежевиќ, дисквалификуваната учесничка од шоуто на„Гранд“ со прва песна: „Ќе те боли кога ќе паднеш на дното“ – посветена на Карлеуша?

Дисквалификуваната натпреварувачка од регионалното музичко талент шоу „Ѕвездите на Гранд“,  Вања Кнежевиќ  ја објави својата прва...