понеделник, 14 јуни 2021

Радио Милева

„И пукнаа силиконите, падна од тераса и прележа корона“: Пејачката 2020та година сака да ја избрише од сеќавањата

Пејачката Јелена Костов 2020та година нема да ја памети поубаво. Прво, таа имала проблеми со силиконите поради што завршила на операција,...
Радио Милева

Сандра – Африка ги покажа градите без цензура во „Хеј срце“… а над срцето материјал за „полни раце“ (ФОТО+ВИДЕО)

Пејачката Сандра – Африка отсекогаш важела за една од најсексапилните на естрадната сцена и никогаш не се двоумела да ги покаже своите...
Радио Милева

Гога Секулиќ искрена: „За ‘Гаќички’ морав да земам кредит, а за да и платам песна на Марина Туцаковиќ, го продадов автомобилот (ФОТО)

Гога Секулиќ, популарната српска пејачка, зборуваше за својот живот и кариера во емисијата „Скенирање“, во која откри дека неколку...
Радио Милева

Прија потсети колку е бујна, а ќерката на Цеца и упати необичен комплимент, за изгледот на она што и ѕирка од градникот: „Лудило на мозокот“! (ФОТО)

Александра Пријовиќ редовно знае да ги израдува своите следбеници на Инстаграм со провокативни фотографии, па дури и кога можеби не...
Радио Милева

Италијанскиот модел ги запали социјалните мрежи во минијатурно бикини, но сите гледаа во нејзините тетоважи на интимните делови

Kристина Бучино уште една ги воодушеви следбениците со разголените снимки од нејзиниот одмор  на Капри. Италијанскиот модел ужива во...