сабота, 12 јуни 2021

Радио Милева

И наша Марјана како Карлеуша: Лото водителката предизвика конфузија, дали носи нешто под наметката што се вее широко или глетката е само оптичка илузија за око? (ВИДЕО)

Откако меѓу првите ја отвори летната сезона, соблекувајќи се во костими за капање во различни дезени, што заради сончање, што заради...
Радио Милева

Бившата сопруга на Аца Лукас има тетоважа која не е за сечии очи: Само тој и уште понекој знаат што има исцртано Соња во подножјето на „долината на желбите“? (ФОТО)

Поранешната сопруга на Аце Лукас, Соња Вуксановиќ, со која фолкерот ја има ќерката Викторија, отпатува во потоплите краишта, па ги почести...
Радио Милева

Саша Поповиќ раскажа досега непознати детали за себе: „Баба Ванѓа точно ми го претскажа сето ова што сум денес, па дури и кога ќе умрам… ако ве интересира, во 86-тата година!“

Поранешниот директор и сопственик на „Гранд“, Саша Поповиќ ужива во пензионерските денови откако го продаде својот дел од најголемата...