петок, 11 јуни 2021

Љубов и Секс

Не сте сигурни дали сте аматер или експерт во креветот? – Овие седум знаци покажуваат дека сте одлични љубовници!

Дали некогаш сте се запрашале каква оценка од 1 до 10 заслужувате за вашите вештини во креветот? Да бидеме искрени, дури и ако мислите...
Радио Милева

Најпознатата хрватска навивачка Ивана Кнол многу добро знае кај се дава гол: Старлетата како на спортска сликовница во танга „шаховница“ (ФОТО+ВИДЕО)

Хрватската старлета и навивачка, Ивана Кнол  ја отвори сезона за сончање, како и голите фотографии во костими за капење. По неколку жешки...
Радио Милева

Ѕвездата од „Беверли Хилс“ се разведува по 15 години брак од мажот кој ја остави сопругата поради неа

Актерката Тори Спелинг (47), ќерка на легендарниот продуцент Арон Спелинг и творец на популарната серија „Беверли Хилс“ во која го играше...