среда, 9 јуни 2021

Радио Милева

Тамара Ѓуриќ непрописно го паркирала својот „Ферари“, а паркинг службата имала глетка за сите пари: Да не знаеш во што попрво да гледаш… во црвената „ракета“ или цицлестата старлета?! (ВИДЕО)

Српската старлета Тамара  Ѓуриќ непрописно го паркирала својот скап Ферари среде  Белград, па  за тоа доби казна. Имено, таа сподели...
Живот и Стил

Кои се најдобрите туристички места? 5 земји со интересна кампања привлекоа најголемо внимание кај луѓето

Медитеранот традиционално привлекува голем број на туристи секоја година во текот на летниот период, а таков е случајот и во овој пост-пандемиски...
Радио Милева

Мисицата се соблече, па влета во жешка акција под тушот: Јована Љубисављевиќ и Стефан Кариќ во наплив од топли млазеви… на телесни страсти! (ФОТО)

Ако пред влегувањето во реалното шоу „Задруга“ на сите sвона гласно најавуваше дека нема шанси да го изневери нејзиното момче Лука,...
Промотер

„Оквир преваре“ е најновата песна на македонскиот финалист во „Ѕвездите на Гранд“ – Мартинијан Кириловски

Кумановецот Мартинијан Кириловски на публиката стана познат по неговото учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Мартинијан...
Радио Милева

Ким Кардашијан среде разводот изненади со емотивна порака за Канје Вест: „Ќе те сакам додека сум жива“

Не престанува да се зборува за разводот на ријалити ѕвездата Ким Кардашијан и раперот Кание Вест, а сега таа ги збуни сите со емотивна...