среда, 2 јуни 2021

Љубов и Секс

Проверете дали го познавате добро љубовниот јазик на вашиот партнер – тоа е пресудно за успешна врска, особено долга!

Да се ​​одржи жива долгорочна врска бара многу работа. Почетните фази на врската честопати се сметаат за најдобри. Со секој разговор...
Мегафон

Фестивал за литература и илустрација за деца „Литера 2021“: Отворање со голема изложба на илустрации на доајенот Младен Туниќ

Третото издание на фестивалот за литература и илустрација за деца „Литера 2021“ годинава ќе биде во ново руво и со побогата содржина....
Радио Милева

Веганско мени за згодни жени: Еве како се храни Карлеуша и што јаде Јелена за да не стане здебелена (ФОТО)

Јелена Карлеуша е позната како експерт за успех во светот на шоу-бизнисот, но и како голем поборник на веганската диета. Пејачката, покрај...
Радио Милева

Бугарската пејачка Гери-Никол топлес под раскопчаната кошула и фатално заводлива под тушот: „Гледај ме и добар апетит“ (ФОТО+ВИДЕО)

Бугарската пејачка ѕвезда Гери-Никол која и кај нас е позната по дуетот со Слаткаристика во темата „Гледај ме“, заради корона пандемијата...
Радио Милева

Откако се фати со Цеца, му тргна: Богдан стана промотер на ресторанот во кој го славеше 39. роденден (ФОТО)

Богдан Срејовиќ, момчето на Светлана Ражнатовиќ, покрај успехот во на љубовен план, откако се фати со Цеца му тргна и во работата. Според...
Радио Милева

Повеќе не кријат дека се заедно: Џенифер Лопез и Бен Афлек уловени како прегрнати одат на вечера (фото)

Неодамна како бомба одекна веста дека Џенифер Лопез по 17 години повторно е со бившиот партнер Бен Афлек. Имено, овие шпекулации започнаа...
Радио Милева

Карлеуша на снимање, како за на „еротско родео“: Малку кантри, малку садо-мазо, во кожен миниќ до меѓуножјето со шлицови до папок (ФОТО+ВИДЕО)

Нов ден, нова комбинација за Јелена Карлеуша, со која тешко дека нкоја друга би можела да се поистовети или да се најде сродна душа. Освена...