среда, 5 мај 2021

Љубов и Секс

Жените сакаат да ги слушнат, но некогаш се причина за тревога: Што значи ако мажот постојано ви дава комплименти

Секоја жена сака да добие комплимент од маж. Кога ќе сретнете некој што ве опсипува со комплименти, тоа може да ви ласка. Особено ако...
Живот и Стил

Утре е голем празник: На Ѓурѓовден ова мора да го имате во домот за годината да ви биде богата, една работа никако не ја правете!

Овој светец се смета за граница меѓу зимата и летото, празник врзан за здравјето на домашните, женачката, плодност на стоката и добри...
Радио Милева

Џенифер Лопез со деколте до папокот апелира за поголема свесност за вакцијација против Ковид-19 (фото)

Џенифер Лопез периодов а актуелна поради разделбата од Алекс Родригез, како и тоа дека тој ја изневерувал. Сепак, Џеј Ло не могу се фокусира...
Радио Милева

По снимката на која Ѓоле Ѓогани се бакнува со друга жена, Весна Ѓогани ги брише коментарите на „Инстаграм“

По снимката на која Ѓоле Ѓогани во автомобил се бакнува со друга жена, Весна објави пост на Инстаграм. Имено, таа објави момент од настап,...