петок, 16 април 2021

Љубов и Секс

Заборавивте како е да се биде романтичен во врската?! 5 сигурни начини како повторно да ја раздрмате страст

Романтиката може да биде вистинско освежување за вашата врска Вистина е дека страста помеѓу две лица не може да трае вечно ако не се...
Радио Милева

Трансформациите на Ана Кораќ: Како и за колку пари старлетата од Ивањица го смени личниот опис во „силиконска кукла“ (ФОТО)

Силиконската старлета Ана Кораќ прв пат се појави во јавноста како скромно девојче од Ивањица, која береше малини со цел да заработи...
Радио Милева

Нови проблеми во „Ѕвездите на Гранд“: Некои рокери забраниле да им се пеат песните, бараат пари за секоја изведена песна

Некои рокери забраниле да се пеат нивните песни во „Ѕвездите на Гранд“ без финасиска надомест. И покрај тоа што преку СОКОЈ ги следува...
Радио Милева

Откако ја изневери во „Задруга 4“, сопругата на Кристијан Голубовиќ експресно го напушти: Додека тој се фаќаше и бакнуваше со Кристина, од дома му „збриша“ неговата понежна половина!

Откако Кристијан Голубовиќ се бакнуваше и ја фаќаше пејачката Кристина Спалевиќ во реалното шоу „Задруга“, не ни помислувал дека “излетот“...
Радио Милева

Сања Маринковиќ несакајќи покажа премногу: На познатата водителка среде емисија и ѕирнаа гаќичките (ФОТО)

Водителката Сања Маринковиќ немаше среќа во емисијата во живо, зашто и се случи пех, кој за среќа, малкумина го забележаа. Имено, Сања...
Радио Милева

Таа е позната српска ТВ водителка, пожелна жена и сакана снашка: Свекрва, јатрва и снаа – три насмеани „невести“, како три сложни сестри! (ФОТО)

Водителката Марија Килибарда неодамна ја прослави првата годишнина од нејзината емотивна врска со избраниот Бранислав Вучелиќ. Досега...
Радио Милева

Северина по 17 години проговори за експлицитното видео од јахтата: „Шест месеци не излегов од дома“

Северина во интервју за „Недељник“ зборуваше за насилството, приватвните борби, Милена Радуловиќ и актерките кои изнесоа болни моменти...
Ништо лично

Васил Гарванлиев самиот комплетно ја „закашка“ работата, а сега одново иритира, „плаче“ по Европа, напаѓа и обвинува за наводен „организиран напад“ врз него: Демек, го фатиле Васила, го… насила?!“

Годинешниот македонски преставник на „Избор на песна за Евровизија“ никако да „исплива“ од морето скандали во кое сам се нурна. Заглавен...