сабота, 10 април 2021

Радио Милева

Близначките Марија и Магдалена се „македонските Спартанки“: Секси до болка, издржливи до коска… до последен здив! (ФОТО)

26 годишните сестри – близначки од Кочани, Марија и Магдалена се ѕвезди  на социјалните мрежи каде имаат бројни следбеници. За себе,...
Радио Милева

Жешка и разголена: Вака изгледаше Цеца сликана за „Плејбој“ пред 15 години, а еве дали истото би го направила и Анастасија? (ФОТО)

Жешка и разголена, фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ позираше за српското издание на најпознатото списание за мажи „Плејбој“, пред...
Радио Милева

Ултра згодна дама: Сопругата на шеф Марк со долгите тенки нозе во тесни фармерки изгледа како манекенка (фото)

Шеф Марк Де Јонг стана препознатливо лице во Македонија преку ТВ проектот „Брза кујна“ кој на телевизија Сител се емитува веќе неколку...