вторник, 6 април 2021

Радио Милева

Лидија Вукичевиќ застана во одбрана на својот колега Бранислав Лечиќ: „Лека не е манијак, како мене никој не ме силуваше?“

Случајот со актерката Даниела Штајнфелд, која го обвини својот колега Бранислав Лечиќ за сексуално злоставување, ја разбранува Балканската...
Радио Милева

Маја Маринковиќ и Јањуш не можеа да се воздржат: Жешка утринска акција под покривката „до последен здив“, пред полна соба (ВИДЕО)

Во раните утрински часови, по состанокот на црната маса и серија расправии, Маја Маринковиќ и Марко Јањушевиќ Јањуш го наместија својот...
Радио Милева

Сексапилната руска инфлуенсерка е идеална девојка: Лили е домаќинка во кујната, госпоѓица на улица, а во кревет – „блудница“! (ФОТО)

Руската инфлуенсерка и модел Лилија Лили Ермак лансираше нов „тренд“ на Инстаграм минатата година, кога наместо фустан си стави хартиена...
Радио Милева

Ана Бекута со емотивна порака се прости од својот пријател и колега: „Се повеќе е полна небесната кафана, а нашите ќе бидат празни бидејќи Тозовац си замина“

Пејачот Предраг Живковиќ Тозовац почина на 85 години како последица од коронавирусот. По тој повод се огласи и пејачката Ана Бекута која...
Радио Милева

Аца Лукас во одбрана на Лечиќ: „Мене мајки самите ми ги носеа дома ќерките кога бев во жирито на Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

Аца Лукас застана на страната на Бранислав Лечиќ, но исто така призна дека се нашол во слични ситуации како и актерот кого неговата колешка...