сабота, 3 април 2021

Радио Милева

Иако е во врска со 24 години помлад, Дара – Бубамара повторно им испраќа експлицитни фотографии на други момчиња (ФОТО)

И кога естрадата принудно мирува, Дара Бубамара не мирува. Пејачката, која поради провокативни фотографии и видеоклипчиња честопати...
Радио Милева

Сите наши ТВ ѕвезди: Се сеќавате ли на убавата македонска водителка со насмеано лице и долги нозе? (ФОТО)

Иако публиката ја памети како едно од највпечатливите и најведри ТВ лица што некогаш се појавиле на ТВ екраните во македонскиот етер,...
Радио Милева

Владо Јаневски има нов имиџ со кој е ист како еден македонски политичар: Кој доби двојник, пејачот или екс – функционерот? (ФОТО)

На социјалните мрежи човек може се’ да види… Само отворете ги и полигонот за забава, понекоја информација и помалку едукција е...
Радио Милева

Ја паметите ли атрактивната Дени, некогашниот македонски модел, популарна ТВ водителка и пејачка? (ФОТО+ВИДЕО)

Оние малку повозрасните, или подобро речено што се родени пред 2000 години, сигурно се сеќаваат на девојката  која ја  гледавме како ТВ...