вторник, 9 март 2021

Радио Милева

Сопругата на Саша Поповиќ со оправдување пред Зорица Брунцлик: „Никогаш не сум рекла дека не може да влезе кај мене дома“

Зорица Брунцлик повторно се појави во „Гранд“ по шест години, како гостин во емисиите „Ѕвезде Гранда – Специјал“ и „Никад није...
Радио Милева

Бугарската пејачка со решение за „спокојно положение“: Рајна во секси костим за капење преферира да се релаксира испружена во сауна (ФОТО)

КОга веќе нема настапи заради корона пандемијата, бугарската пејачка Рајна реши малку да се одмори и релаксира, опуштајќе се во сауна,...
Радио Милева

Таткото на Меган Маркл сака да се смири со својата ќерка: „Не се согласувам со сè што прави, но ја сакам“

По интервјуто на Меган Маркл и Хари кај Опра Винфри, се огласи и таткото на Меган, Томас Маркл. Во екслузивно интервју за „Good Morning Britain“,...
Радио Милева

Дарко Лазиќ се сети како да заработи, па трга со нов бизнис: Тој ќе биде главна ѕвезда, а сопругата Марина – помошничка (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ одлучи да започне нов бизнис, па отвори Јутјуб канал со неговата сопруга Марина, кој ќе се вика „Кујната на Дарко“....