вторник, 2 март 2021

Радио Милева

Нивес Целзиус се прошета во дворот со „меѓуножје на луфтирање“: Раскопчано џинс издание за потентно машко расположение (ФОТО)

Хрватската  пејачка и актерка  Нивес Целзиус има доволно искуство зад себе за да знае што им треба на мажите. Овојпат Нивес позираше...
Промотер

Машки далматински „Фрајли“:  „Камби“ е сплитски состав кој добро пее и уште подобро изгледа, а доказ е – „Заљубљен“ (ВИДЕО)

Ако досега Фрајле беа единствениот женски состав во регионот, од пред некое време девојките имаат конкуренција, и тоа машка. Станува...
Радио Милева

Бугарската пејачка во проѕирна секси долна облека: Есил Дјуран покажа што е тоа „андроген стил“ (ФОТО)

Бугарската пејачка Есил Дјуран посака да ги израдува своите обожаватели со жешки пози на Инстаграм. Овој пат, 51-годишната пејачка реши...
Радио Милева

Атрактивната sвезда на „Гранд“ со рацете преку голите гради ги мами своите обожаватели: Топлес Ципка, самата се „пипка“ (ФОТО+ВИДЕО)

Атрактивната sвезда на „Гранд“, Александра Тадиќ – Ципка, измами воздишки кај многу мажи, откако сподели фотографии на кои таа позира...
Радио Милева

Балканската пророчица Клеопатра не само што некогаш била машко, туку пред да стане „видовита“ се обидела да се прослави и како фолк пејачка (ВИДЕО)

За неа се вели дека е дна од најкоментираните, најконтроверзните и најневообичаени личности на 20-иот век, личноста која одбележа една...
Радио Милева

Ја гледаме во турската серија „ Горка земја“, а во приватноста оваа актерка тешко би ја препознале (фото)

Сигурно се сеќавате на мајката на учителката Зејнеп од серијата „Се викав Мелек“, која ја играше актерката Вахиде Перчин. Ако пак сте...