сабота, 27 февруари 2021

Радио Милева

Мајка и е панаѓурска фолк пејачка и скандалозна ријалити ѕвезда, а таа суштинска спротивност од неа: Запознајте ја ќерката на Весна Вукелиќ – Венди (ФОТО)

Весна Вукелиќ, попозната како Венди, Вандета – Берета или кралицата на панаѓурите, е српска пејачка, актерка, модел, водителка и учесник...