четврток, 25 февруари 2021

Љубов и Секс

Губењето на мирис е една од најчестите несакани ефекти на короната, а исто така предизвикува и намалување на либидото

Како резултат на аносмија, 29 проценти од учесниците во истражувањето во 2018 година исто така почувствувале намалена желба за секс: на...
Радио Милева

Лепа Лукиќ со шокантна исповест: „Првиот сопруг ме втурна во автомобилот, ме однесе на Кошутњак и ми се закани дека ќе ме убие“!

Пејачката Лепа Лукиќ во шокантно признание откри дека сè уште го носи презимето на нејзиниот прв сопруг кој ја прогонувал по разводот. Таа...
Радио Милева

Мариија Шерифовиќ јадеше паштета во бизнис каласа во авион: Прекуокеански лет, намачкан на лепче (ФОТО)

Пејачката Марија Шерифовиќ отпатува за Лос Анџелес, каде често престојува, а сега на својот нов блог покажа како изгледа нејзиниот...
Радио Милева

Девојката на пејачот Лајонел Ричи е деценија помлада од неговата ќерка и изгледа бомбастично (фото)

Љубовта не познава граници, како што покажаа музичарот Лионел Ричи и неговата долгогодишна девојка Лиза Периги, која има 30 години. Познатиот...
Радио Милева

Јавно се закани: На синот на Лепа Брена го изграбале луксузниот автомобил, а тој порача: „Ќе те пронајдам, стоко“

Синот на Лепа Брена на „Инстаграм“ истакна колку е бесен бидејќи му го изгребале автомобилот. Имено, Виктор Живојиновиќ на хаубата...
Радио Милева

Уловена во незгодна ситуација: Наташа Беквалац среде трговски центар ја „пикна“ раката „таму долу“

Пејачката Наташа Беквалац секој слободен момент ги поминува со своите ќерки, а екипата на „Папарцо лов“ ја снимаше пејачката во незгодна...
Радио Милева

Југослав Кариќ се огласи по написите дека е во врска со Милица Тодоровиќ – еве што се крие зад нивната средба

Папараците ја уловија Милица Тодоровиќ во Белград со Југослав Кариќ, поранешниот сопруг на Елена Караман од која се разведе во февруари...
Радио Милева

Емина Јаховиќ шокирана од случката пред болничкиот шалтер: Oткри дека бившиот сопруг Мустафа Сандал и останал должен

Според поп-sвездата, дури кога ги однела децата на лекар дознала дека нејзиниот сопруг не платил здравствено осигурување за децата,...