недела, 21 февруари 2021

Радио Милева

Синот на Ѓорѓе Балашевиќ имал големи планови пред смртта на татка си: Алекс се занимава со спорт, а покренал и сопствен бизнис

Пејачот и текстописец Ѓорѓе Балашевиќ почина како резултат на воспаление на белите дробови на 19 февруари, на 67-годишна возраст, а зад...
Радио Милева

Час и половина лекарите се обидувале да го реанимираат Балашевиќ, но срцето не покажало реакција

Извори за Курир.рс велат дека одговорните лекари се обидувале до последно да го спасат животот на легендарниот Ѓорѓе Балашевиќ, но попусто....
Радио Милева

„Не сакав да имам с*екс со Поповиќ“: Познатата пејачка откри шокантни детали за директорот на „Гранд“

Пејачката и водителката на „Парови“, Весна Вукелиќ Венди вели дека директорот на „Гранд“ , Саша Поповиќ по секоја цена сакала да ја...
Радио Милева

Ќерката на Миле Китиќ разголена, ќе ве остави „со падната вилица“ до колена: Елена во црн кожен корсет, изгледа најсекси на свет (ВИДЕО)

Елена Китиќ на социјалните мрежи објави видео кое многумина остави без зборови… И повеќе од тоа! Особено машкиот свет кога ќе ја види...