четврток, 18 февруари 2021

Живот и Стил

Пауел ќе ве остави без зборови: Најубавото вештачко езеро на светот кое се наоѓа среде пустински пејзаж

Езерото Пауел е вештачко езеро кое што се наоѓа на реката Колорадо, помеѓу американските сојузни држави Јута и Аризона. Тоа со години...
Радио Милева

Младата бугарска пејачка Сузанита едвај дочека да стане полнолетна, па му ја летна за Турција да стави силкони во градите (ФОТО)

Младата бугарска ѕвезда не може да им се изнарадува на своите нови силиконски гради, па каде стигне  ги покажува со задоволство, иако...
Радио Милева

Се зборуваше дека сака мажи, а тој 20 години е во брак со Милица: Вака изгледа сопругата на водителот Карамела

Водителот Горан Стојиќевиќ Карамела своевреме важеше за еден од најпознатите имитатори во Југославија. Поради неговата шминка, кратки...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ изнесе интимни детали од љубовните односи со Станија и Јелена – Балерина: „И се превртеа наопаку белките на очите од… се*с!“ (ФОТО)

Таман што и подаде рака на помирување на Станија Добројевиќ, Кристијан Голубовиќ повторно раскажуваше шокантни детали за старлетата. „Станија...
Радио Милева

Ријана сликовито појасни зошто 5 години нема нов албум: Повеќе пари од гаќички, отколку од хитови! (ВИДЕО)

Цел Холивуд денес зборува за Ријана, иако обожавателите се откажаа од надежта дека наскоро ќе слушнат некоја нејзина нова песна и покрај...
Радио Милева

„Докторите ми кажаа дека имам уште 10 минути од животот“: Деми Ловато откри низ каква драма поминала

Американската актерка и пејачка Деми Ловато во новиот документарен филм “Dancing with the Devil” чиј трилер беше објавен на „Јутуб“ проговори...
Радио Милева

Бизарен однос во семејството: Вуди Ален се ожени со едната поќерка, а за другата го обвинуваат дека сексуално ја злоупотребил

Документарец што ќе се појави наскоро треба да расветли многу бизарни работи во семејството на Вуди Ален и неговата поранешна сопруга...