среда, 17 февруари 2021

Љубов и Секс

„Убијци“ на страсти во креветот: Жените открија што ја уништува нивната желба за секс со партнерот

Мажите мислат дека знаат кои работи најмногу ги возбудуваат жените во кревет – кога нежно и темелно ја допираат партнерката по одредени...
Радио Милева

Ова момче беше ријалити учесник во „Големиот брат“, па се фати со Сека Алексиќ, по неа ја „ќари“ Анабела Атијас, а сега излезе дека ја „мувал“ и ќерка и Луна… еве како изгледа и што работи денес (ФОТО)

Покрај учеството во реалното шоу „Големиот брат“, Младен Радуловиќ се прослави и по долгата врска со пејачката Сека Алексиќ, а потоа...
Радио Милева

На две години од смртта на Шабан Шаулиќ, неговиот кум се потсети како изгледале последните моменти на пејачот

Денес (17.02.2021) се полнат две години од смртта на пејачот Шабан Шаулиќ кој почина во сообраќајна несреќа во Германија кога се враќал од...
Радио Милева

Бугарската пејачка Андреа повторно се соблече гола: Некогаш за дебели хонорари, денес – гратис… за без пари! (ФОТО)

 Бугарската пејачка Андреа се соблече целосно гола за без пари. Фолк-дивата двапати гола ги шармираше мажите од насловницата и страниците...
Мегафон

Ивент индустријата регира: ИВАП крајно разочарани и револтирани од објавените мерки од петтиот пакет за помош од Владата

Членките на Асоцијацијата  ИВАП кои се директно вклучени во индустријата за организација на настани се крајно разочарани и револтирани...
Радио Милева

Koртни Кардашијан ја потврди врската со тапанарот, а фановите и порачаа: „Твојот маникир е поубав од него“

Американската реалити ѕвезда Кортни Кардашијан на социјалните мрежи  ја потврди својата врска со тапанарот Травис Баркер. Имено, славната...
Радио Милева

Џерен во серијата „Суровиот град“ е лошата материјална девојка, а еве што и донесе приватно токму оваа улога (фото)

„Суровиот град“ е турската драма која од неодамна се емитува на телевизија Сител, а за кус период доби доста свои гледачи. Проблемите...
Радио Милева

Две години од смртта на Шабан Шаулиќ: Ќерката Илда најмногу пати, а куќата на Шабан во Крчедин – напшуштена… (ФОТО)

Дури и по две години, семејството Шаулиќ не може да се помири со фактот дека нивниот Шабан, народната фолк легенда ги напушти. На Инстаграм,...