понеделник, 15 февруари 2021

Радио Милева

Станија во црвена секси долна облека им покажа и на женетите и на ергените, како го прослави „Денот на вљубените?!“ (ФОТО+ВИДЕО)

За Денот на вљубените, Станија Добројевиќ ги почести обожавателите со жешкото, „љубовно“ издание, разголена во постела во долна облека...
Радио Милева

Ќерката на Миле Китиќ – Елена одново се сликаше гола, па ја нарекоа српска Ники Минаж: Само школки и бисери преку градите (ФОТО)

Ќерката на пејачката двојка Миле Китиќ и Марта Савиќ, младата пејачка Елена Китиќ е многу активна на социјалните мрежи, претежно на...
Радио Милева

Изненади со потегот: Кија Коцкар за „Денот на вљубените“ му испратила подарок на Слоба Радановиќ

Пејачката Кија Коцкар вели дека љубовта е најголема мотивација во нејзиниот живот, а сега откри и што прави на „Денот на вљубњните“. „Сакам...
Радио Милева

Невидена сцена во „Ѕвездите на Гранд“: Кандидатот ги доби сите 6 гласа, клекна на сцената и почна да плаче

Во забавното шоу „Ѕвездите на Гранд“ имаме прилика да видиме разни сценски настапи, но вакво нешто досега се нема случено. Имено, во...
Радио Милева

Љубовницата и сопругата се менуваат во новото љубовно гнездо на Душко Тошиќ во Истанбул: Ана заминала, Карлеуша дојде? (ФОТО)

Душко Тошиќ, кој сега игра во Турција за прволигашот Касимпаша, побара од клубот да му обезбеди сместување во кое ќе живее во иднина....
Радио Милева

„Да знаев дека вака ќе биде одамна ќе се разведев“: Бане Мојиќевиќ откри непознати детали од својот живот

Пејачот Бане Мојиќевиќ постојано работи на својата емоционална состојба, но и на својот физички изглед. Бане открива дека често оди...
Радио Милева

Александра Младеновиќ за „Денот на вљубените“ позираше полугола па се пофали со подароците: „Немам симпатија, ама затоа јас сум му некому симпатична“ (ФОТО)

Пејачката Александра Младеновиќ со својот последен пост на Инстаграм предизвика големо внимание. Имено, по повод Денот на вљубените,...
Радио Милева

Марина Гагиќ, свршеницата на Дарко Лазиќ откри детали од приватноста: Еве ја вистината за подарокот од 30 илјади евра и дали чекаат второ дете…

Свршеницата на фолкерот Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ, реши да сподели дел од својата приватност со своите следбеници на Инстаграм. Така,...