недела, 14 февруари 2021

Мегафон

Професор, политичар, лидер, ама и граѓанин за пример: Додека други политичари не го прават ни она на што ги обврзува платата, на Мицкоски не му е срам да се фати и за лопатата! (ФОТО)

Снегот не „изненади„ среде февруари… Најмногу скопскиот градоначалник Петре Шилегов, кој на социјалните мрежи се отепа фалејќи...
Радио Милева

Извајана: Фитнес инструкторката Ана Стојанова во „жешко“ црно боди – глетката ќе ве залепи на екран (фото)

Во време на пластична хирургија и отстранување или додавање маса со помош на хирушка интервенција, стана нормално секојдневие. Природното...
Радио Милева

Исплива никогаш видена фотографија од свадбата на Саша Поповиќ и Сузана Јовановиќ, сите коментираат еден детаљ

На социјалните мрежи кружи фотографија од познатиот пар, а сите коментираат дека воопшто не се промениле. Саша Поповиќ од 1988 година...
Радио Милева

Само Карлеуша има, што никој дома нема: Среде пандемија, пејачката фрли огромни пари за (не)потребен луксуз (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша не штеди пари дури и за време на вонредна состојба. Таа среде пандемијата од коронавирусот, се фрли на онлајн...