сабота, 13 февруари 2021

Радио Милева

Дарко Димитров ретко споделува приватни моменти, но сега се пофали како со семејството уживаат на снегот (фото)

Македонските јавни личности, но и мнгоубројни познати од регионалнта музичка сцена често доаѓаат на адреса кај македонскиот мајстор...
Радио Милева

Татјана Стојановска во издание какво не сте ја виделе досега: Презентерката запеа во емисија (видео)

Презентерката Татјана Стојановска важи за една од најубавите и најелегантни ТВ дами. Стојановска имаме прилика да ја гледаме на вестите...
Радио Милева

Јелена Joванова заедно со сопругот и синот позираше за хрватски магазин: „2020та беше како сценарио од холивудски филм“

Македонската актерка со хрватска адреса на живеење, Јелена Јованова и нејзиниот сопруг Стјепан Периќ во јуни претходната година се...