четврток, 11 февруари 2021

Љубов и Секс

По една ноќ помината заедно, девојката добила сертификат од момчето: Не знаеше како да реагира!

Поделени се мислењата за сертификатот што едно момче и го дал на девојката со која е во врска, во која тој „и се заблагодарува за учеството...
Живот и Стил

Совршено се комбинира со црна боја и ја разбива монотонијата: Ова е најпопуларната нијанса за пролет/лето 2021

Доколку пред неколку години би се телепортирале директно во 2021 година, секако би биле збунети од пандемијата, но сигурно би ве изненадила...
Радио Милева

Имаат преку 60 години, а изгледаат подобро од кога и да било: За овие познати дами времето како да застанало

Врз основа на нивниот изглед нема да погодите колку години имаат овие познати дами. Благодарение на добрата генетика, нега или естетска...
Радио Милева

Фотографиите на српската пејачка направија хаос: „Жена од султана“ гола во постела, интимата прекриена само со перница (ФОТО)

Атрактивната пејачка Тијана Милентијевиќ постигна голема популарност благодарение на песната „Жена на султанот“, која е една од најслушаните...
Радио Милева

Јелена Бачиќ Алимпиќ денес важи за една од најбараните авторки, а некогаш беше позната водителка – еве дали би се вратила на ТВ екраните

Авторката и поранешната водителка Јелена Бачиќ Алимпиќ денес е посветена на пишувањето романи, а како што вели не планира да се врати...
Радио Милева

Во турската серија „Суровиот град“ ја игра размазената Дамла, а погледнете ги нејзините разголени фотографии од приватноста (фото)

Од неодамна на ТВ Сител започна да се емитува турската серија „Суровиот град“, сценарио во кое проблемите се постојани. Младата актерка...
Радио Милева

Актерот Вук Костиќ го поврзуваат со фолкерката Милица Павловиќ, а тој бил во врска со една друга позната српска поп-рок пејачка (ФОТО)

Вук Костиќ е српски Дон Жуан? Актерот бил со многу познати дами, а последната во серијата која призна дека се забавувала со него е поп-рок...
Радио Милева

Братот на Лепа Брена го видовме и слушнавме во „Никогаш не е доцна“, а ова е нејзината сестра која речиси и да не се појавува во јавноста (ФОТО)

Иако Лепа Брена е во јавноста со децении, малкумина знаат како изгледа нејзината сестра. Пејачката Лепа Брена ги има братот Фарук, кого...