среда, 10 февруари 2021

Радио Милева

Марија моментално не тезгари, ама затоа троши пари како во најдобрите денови: Бугарската фолк пејачка со чизми од 1150 евра (ФОТО)

Бугарската пејачка Марија можеби нема тезги, како впрочем и цеклата естрада заради коронапандемијата, ама затоа троши како во најдобрите...
Радио Милева

Сексот на бугарската пејачка Камелијаи и за време на коронапандемијата и е еднакво интензивен: „Не останувам сува“! (ФОТО)

„Сексот  како и пред и за време на пандемијата беше подеднакво интензивен за мене“ – се пофали бугарската пејачка  Камелија. „Кога...
Радио Милева

Станија го прифати предизвикот без поговор: Од топлес на снегот до гола крај прозорецот на Златибор (ФОТО)

Најпознатата српска старлета зимува на Златибор. Станија реши да почувствува малку вистинска зима, па замина на планина, за да дише...
Радио Милева

На Хали Бери и порачаа дека не е способна да задржи маж, а таа имаше брутален одговор за „хејтерите“

Американската актерка Хали Бери на социјалните мрежи сподели нова фотографија која наиде на бурни реакции од нејзините следбеници. Проблемот...
Радио Милева

Уредничката и ТВ водителка Јована Јеремиќ проговори за непристојните предлози од политичари за да добие работа: „Ми понудија сè, само да спијат со мене“ (ФОТО)

„Малечката која прави чуда“ – така себе си се опишува водителката и уредник на ТВ Хепи, Јована Јеремиќ. Водителката вели дека зборувала...
Радио Милева

Убавината ја наследила од мајка си: Ќерката на Моника Белучи позираше за насловна страница (фото)

Моника Белучи важи за една од најубавите жени, но и нејзините ќерки од бракот со Венсан Кесол се вистински убавици. Познатата Италијанка...
Радио Милева

Погледнете како растеше и се трансформираше популарниот турски актер: Џан Јаман од 1 до 31 година (видео)

Популарниот турски актер Џан Јаман кој македонските гледачи, особено дамите го гледааат во серијата „Романтичарот“, периодов е актуелен...