среда, 3 февруари 2021

Радио Милева

Скандал: Босанац на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ ја погали Карлеуша за разголениот задник, па си го доби… (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша (42) одново дојде  провокативно облечена на снимањето на на шоуто „Ѕвездите на Гранд“, а нејзиниот колега од жирито,...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ раскажа што се’ правел во затвор: „Сечел стомак со стакло, си ги гризел цревата, целиот се намачкал со сопствениот измет…“

Кристијан Голубовиќ (51) раскажа уште една нова во низата свои бизарни приказни! Поранешниот озлогласен криминалец и затвореник, сега...
Радио Милева

Не можеше да молчи: Актерката згрозена од коментарите на Ѓорѓе Давид за македонската кандидатка Сања Тодоровиќ

Во последната емисија на „Ѕвездите на Гранд“ големо внимание привлече македонската кандидатка Сања Тодоровиќ. Имено, Сања која е под...
Радио Милева

Карлеуша без гаќички дојде на снимање во „Гранд“: Додека позираше, фустанот се спушти, а таа немаше намера да се покрие (фото+видео)

Секое следно издание на „Ѕвездите на Гранд“ е ново изненадување кога е во прашање изгледот на Јелена Карлеуша, која секогаш е во фокусот...
Радио Милева

На ријалити учесничката Љуба Пантовиќ и се случи „Јавна соба“ на личниот профил: „Ќе ви ги објавам јавно и пораките и имињата“ (ФОТО)

Бившата ријалити учесничка Љуба Пантовиќ најпрвин се пожали за перверзните пораки и непристојните предлози што ги добива на социјалните...
Радио Милева

Водителка на „Пинк“ која jавно призна дека би и удрила шлаканица на Вики Миљковиќ, сега се огласи и откри каков е нејзинот однос со пејачката

Водителката на „Пинк“, Бојана Лазиќ гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“. Таа требаше да одговара на скокотливи прашања на водителот,...