четврток, 28 јануари 2021

Радио Милева

Тијана Ајфон на суд призна дека организирала меѓународна проституција: Старлетата оди една година зад решетки! (ФОТО)

Тијана Маскимовиќ (29), попозната како Тијана – Ајфон, целосно ја призна вината за организирање меѓународна проституција и е осудена...
Радио Милева

Зорица Марковиќ откри како сопругот ја изневерувал: „Јас со свекрвата вадам компир на нива, а тој да ти има ‘односи’ со келнерката!“

Пејачката Зорица Марковиќ се омажила млада, на 17-годишна возраст, а како што рече, тогашниот сопруг ја изневерил, во што неколку пати...
Радио Милева

Слоба Радановиќ се огласи по написите дека ја раскинал свршувачката со Јелена Ѓуричанин

Во регионалните медиуми се појавија вести дека пејачот Слоба Радановиќ и неговата девојка  Јелена Ѓуричанин ја раскинале свршувачката. Шпекулациите...
Радио Милева

Пукна свршувачката како гром од ведро небо: Марко Јариќ ја остави манекенката поради познатата српска пејачка?!

Според извештаите на странските медиуми, Марко Јариќ ја раскинал врската со атрактивната американска манекенка Бони Милер. Иако се...
Радио Милева

Откако Раста го пуштија од притвор се огласи и Ана Николиќ: Го спомена раперот, затворот, но и нивната ќерка

Ана Николиќ, пејачка и поранешна сопруга на Стефан Ѓуриќ – Раста, се огласи веднаш по ослободувањето на раперот, а преку социјалната...