четврток, 21 јануари 2021

Љубов и Секс

Слаби или полнички девојки: Познати резултатите од тестовите, мажите кажуваат што претпочитаат

Сите мажи во различни истражувања одговорија на истото: жена со вишок килограми изгледа поздраво. Кога тоа ќе го комбинирате со самодоверба...
Радио Милева

Бугарската старлета и модел, цицлестата Џулијана Гани со поглед што мами: Гола како сирена во рибарска мрежа! (ФОТО)

Бугарската старлета, модел и ТВ водителка Џулијана Гани го „прочуре“ Инстаграм, откако се сликаше сосема гола, како риба во мрежа! Секси...
Радио Милева

Арнолд Шварценегер прими вакцина против корона, па порача: „Тргни со мене ако сакаш да живееш“

Актерот Арнолд Шварценегер ја прими вакцината против коронавирус и со реплика од филмот „Терминатор“ ги повика сите да се вакцинираат. Арнолд...
Радио Милева

Првите месци се најтешки, но на Бојана Родиќ очигледно и годи бременоста: Сестрата на Богдана Ражнатовиќ ги „истури“ градите од длабокото деколте (фото)

Бојана Родиќ неодамна откри дека е бремена и дека заедно со нејзиното момче Мирко Шијан ќе станат родители. Бојана засега се чувствува...
Радио Милева

Кандидатот кој со една песна го освои жирито на „Ѕвездите на Гранд“ проговори на што мислеше кога заплака, но и за членовите на жирито

Исак Шабановиќ гостуваше во новата епизода на емисијата „Неткултурно“ и ни раскажа само еден дел од својата животна приказна. Со години...
Радио Милева

„Пет глумици ми кажале – една ноќ ги отвора сите врати“: Ѓорѓе Давид шокираше со новата изјава (видео)

Членот на жирито на популарниот музички натпревар на „Ѕвездите на Гранд“, Ѓорѓе Давид, припаѓаше на првата генерација студенти кои...
Радио Милева

Вељко Ражнатовиќ за прв пат отвори душа: За девојките пред Богдана, за смртта на Аркан и човекот во кого нашол втор татко, за детството и ќотекот од Цеца… (ФОТО)

Младиот боксер ја отвори душата и раскажа сè за своето детство и тоа како растел без едниот родител, девојките што ги имал пред сопругата...