среда, 20 јануари 2021

Љубов и Секс

Нумерологијата ќе ви ја открие вашата среќа во љубовта: Пресметајте го заедничкиот датум и откријте што ве очекува во врската

Броевите имаат многу симболично значење, а нумеролозите истакнуваат дека вашиот биоритмички број значително влијае на сите аспекти...
Промотер

Христијан Тришоски сними кавер верзија на песната од Наум Петрески – „Распукај срце ко Шар Планина“ (видео)

После 15 години од оригиналната изведба на Тетово Фолк Фест, песната „Распукај срце ко Шар планина“ од Наум Петрески доби кавер-верзија...
Радио Милева

За скандалот што со денови ја тресе Србија, се огласи и нашата Тијана Дапчевиќ: „Секоја тишина еден ден станува вресок!“

Пејачката Тијана Дапчевиќ е една од многуте јавни личности кои ѝ пружија поддршка на Милена Радуловиќ, откако актерката го пријави...
Радио Милева

Бугарските естрадни ѕвезди ги зафати нов тренд: Во свечен фустан без гаќички, се’ се проѕира, ништо не се гледа? (ФОТО)

Нов тренд ги зафати бугарските ВИП дами. Дел од познатите бугарски естрадни ѕвезди  се појавија во секси фустани кои го „лажат окото“...
Радио Милева

Поради еден детаљ сите гледаат во фотографиите на водителката на временска прогноза и не трепкаат од глетката (фото)

Водителката за временска прогноза Џенет Гарсија секогаш добива еден куп лајкови за нејзините провокативни фотографии, и како не би...
Радио Милева

Пукна тиквата: Андреана Чекиќ на одмор физички се пресметала со Марко, па ја раскинала свршувачката?

Пејачката Андреана Чекиќ наводно на одмор физички се пресметала со својот сега веќе поранешен свршеник Марко Милошевиќ, пишуваат српските...
Радио Милева

Ријана во сопствен бренд секси долна облека: Пејачката како модел изваден од некој секс шоп, ви посакува бурна ноќ за „Денот на вљубените“ (ФОТО)

Хит-пејачката Ријана,  не пропушта прилика да ги демонстрира своите телесни кавалитети. Таа сега повторно го искористи својот шарм...