понеделник, 18 јануари 2021

Радио Милева

Старлетата и бивша ријалити учесничка во „Задруга“ настрада во сообраќајна несреќа: „Жива сум, но боли… многу боли“ (ФОТО)

На социјалната мрежа Инстаграм, старлетата Наташа – Москва ги вознемири своите следбеници сликајќи се како лежи и носи таканаречена...
Радио Милева

Новото момче на Цеца имало болен развод, а сега со бившата сопруга Зорана и нејзиното момче – пејачот Саша Ковачевиќ се семејни пријатели! (ФОТО)

Богдан Срејовиќ (38), новото момче на Светлана Цеца Ражнатовиќ (47), имал бурен љубовен живот пред неговата врска со фолк ѕвездата. Сепак,...
Радио Милева

Маја Шупут бремена позираше во костим за капење и покажа дека и годи бременоста во петтата деценија од животот (фото)

Пејачката Маја Шупут остана бремена на 41 година. Наскоро ќе го роди своето прво дете, а судејќи според фотографиите што ги објави, никогаш...
Радио Милева

„Родителите не зборуваа со мене“: Каја Остојиќ призна дека се мажела двапати само поради странско државјанство

Пејачката откри дека се омажила за прв пат затоа што чекала дете со тогашниот избраник и верувала дека тоа ќе трае вечно, додека другите...