петок, 15 јануари 2021

Радио Милева

Ријалити ѕвездата Миљана Кулиќ не излегува од машкиот кревет иако не е толку згодна, ама затоа сестра и е русокоса секс бомба (ФОТО)

Учесничката во реалното шоу „Задруга 4“, Миљана Кулиќ, постојано истакнуваше дека има убави и згодни сестри кои би создале хаос доколку...
Радио Милева

„Ако ставив силикони не значи дека ми израсна трета рака!“: Водителката на „Задруга“ остро одговори на прозивките за пластичните операции (фото)

Душица Јаковљевиќ, популарната водителка на реалното шоу „Задруга“, одговара на критиките во врска со нејзиниот изглед и открива дека...
Радио Милева

Кај милионерите и живината живее на висока нога: Кокошарникот на Елена Кариќ е обоен во бело, има скапоцени рамки за слики, а во него виси кристален лустер… (ВИДЕО)

Елена Кариќ наводно се развела од бизнисменот Југослав Кариќ, па сопругата на Новак Ѓоковиќ ја купила нивната луксузна куќа во Космај...
Радио Милева

Јелена Карлеуша јавно и се обрати на Ким Кардашијан: „Знаеш дека те сакам, но ова едноставно не е фер“

Ким Кардашијан редовно ги користи социјалните мрежи, а на Инстаграм објави фотографија на која позира во розов – златен комбинезон. Оваа...
Радио Милева

Никој не може да го замени Аркан: Синот на Цеца се огласи откако целиот регион дозна дека мајка му има нова љубов (фото)

Веста дека пејачката Цеца Ражнатовиќ има ново партнер, 9 години помладиот, Богдан Срејовиќ, одекна како бомба, а наскоро се појавија...
Радио Милева

Драгана Митар гола на минус: Старлетата ги остави со подзината уста без збор, хотелските гости на Златибор (ФОТО)

Поранешната ријалити ѕвезда од „Задруга“ Драгана Митар ужива во шармот и магијата на зимската идила. Таа моментално престојува на...