среда, 13 јануари 2021

Љубов и Секс

Жените ја отворија душата: Ова се најбруталните навреди што ги претрпевме од свекрвите

Познато е дека односот помеѓу свекрвата и снаата е проблематичен и честопати може да биде полн со тензии, расправии, конфликти и недоразбирања. Едно...
Радио Милева

Најпосакуваниот турски глумец Џан Јаман падна на сексапилната Италијанка: „Романтичарот“ ја „ќари“ атрактивната спортска новинарка на која се „палеше“ и Златан Ибрахимовиќ (ФОТО)

Познатиот турска убавец, актерот Џан Јаман, кој во моментов важи за еден од најубавите мажи на светот, наводно е во врска со атарактивната...
Радио Милева

Учесничката во „Задруга 4“ не можеше да ја издржи прељубата што ја доживеа, па откако и се слоши се онесвести! (ВИДЕО)

Утрово во реалното шоу „Задруга 4“, се одвиваше вистинска драма. Сања Станковиќ не можеше да ја поднесе љубовната болка од прељубата...
Радио Милева

Пукна две децениското пријателство меѓу водителките Сања Маринковиќ и Весна Дедиќ: „Таа одамна не е мој пријател“

Водителките Сања Маринковиќ и Весна Дедиќ важеа за најдобри пријателки повеќе од две децении, а како што пишуваат српските медиуми...
Радио Милева

Се вртеа разни шпекулации, но Сара Џесика Паркер откри зошто Саманта нема да ја има во продолжението на „Сексот и градот“

Откако актерката Сара Џесика Паркер објави дека напролет започнуваат да се снимаат нови 10 епизоди на популарната серија „Сексот и...