понеделник, 11 јануари 2021

Радио Милева

Илда Шаулиќ празниците ги помина во Америка, но доживеа непријатна ситуација: „Два дена бевме заробени“

Илда Шаулиќ празниците ги помина во Америка заедно со синот и ќерката Ема, но не им се случила непријатна ситуација. „Веднаш по слетувањето...
Радио Милева

Еве колку заработуваат познатите српски ѕвезди од Инстаграм: Од 300 до 12.000 евра по објава за Кија, Луна, Карлеуша, Сека, Цеца, Анастасија, Зоранах… (ФОТО)

Познато е дека пејачите и актерите покрај основната заработка, земаат и сериозни пари од рекламирање производи на социјалните мрежи....
Радио Милева

Се породи прочуената Хурем: Турската актерка на свет донесе уште една ќерка, а еве и кое име и го даде (ФОТО)

Една од најомилените турски актерки Мерием Узерли се здоби со светска популарност со улогата на славната Хурем во хит серијата „Сулејман...
Радио Милева

Без фотошоп и филтри: Џенифер Лопез „уловена“ на плажа – еве како навистина изгледа латино дивата (фото)

Џенифер Лопез (51) е „фатена“ од папараците на плажа, а ја покажа својата заводлива линија. Популарната латино пејачка и актерка носеше...
Радио Милева

Маја Шупут е за прв пат бремена: Пејачката цвета од среќа во седмиот месец, а трудничкото стомаче во прв план (ФОТО)

Хрватската музичка ѕвезда Маја Шупут е бремена за прв пат и едвај чека да стане мајка. Пејачката го чека своето прво дете со сопругот...