недела, 10 јануари 2021

Радио Милева

Запознајте ја Лора Ејми – жешката инструкторка која е дел од „влажните сништа“ на сите мажи (ФОТО)

Лора Ејми се најде во центарот на вниманието на јавноста кога се откри нејзината животна приказна и нејзината долга борба со анорексија....
Радио Милева

Има 53 години, два возрасни синови, а кога ќе се соблече и помладите можат да и се поклонат!

Манекенката Ел Макферсон изгледа како божица, иако е во шестата деценија од животот. Славната манекенка Ел Макферсон како да не старее. Австралиската...
Радио Милева

Полн како брод: Еве колку изнесува хонорарот на Саша Поповиќ по емисија на „Ѕвездите на Гранд“

Саша Поповиќ од неодамна е пензионер, но и хонорарец и тоа најплатен во Србија. Имено, директорот на „Гранд продукција“ само од „Ѕвездите...
Радио Милева

Внуката на Ана Бекута која ја споредуваат со Кајли Џенер стана дел од „Ѕвездите на Гранд“ (фото)

Познатата српска пејачка на народна музика, Ана Бекута, ги воодушеви своите обожаватели објавувајќи фотографија на Инсатграм со нејзината...