вторник, 5 јануари 2021

Љубов и Секс

Заборавете на Г точката, ова е единственото место на телото кое ја гарантира кулуминацијата на жената, а еве како да го најдете!

Многу мажи не знаат точно каде е оваа точка Бидејќи на мажите им е многу полесно да доживеат оргазам за време на класичен секс со пенетрација,...
Радио Милева

Доктор на науки, а работел и во РТС: Ова е поранешниот сопруг на Весна Змијанац и татко на Николија Јовановиќ (фото)

Поранешниот сопруг на Весна Змијанац и таткото на пејачката Николија Јовановиќ, Влада Јовановиќ, доктор по економија, скоро никогаш...
Радио Милева

Папараците го уловија Бред Пит разголен на Бахамите: Актерот и во шестата деценија е згоден и мускулест (фото)

Холивудскиот заводник Бред Пит (57) беше фотографиран на одмор на Бахамите со неговите пријатели, а по тој повод покажа бројни тетоважи...
Радио Милева

Селма Хаек во шестата деценија се соблече во бикини и покажа зошто е една од најубавите на светот (фото)

Актерката Селма Хаек сподели фотографија во костим за капење и ги воодушеви следбениците на социјалните мрежи со својот изглед на 54-годишна...