понеделник, 4 јануари 2021

Радио Милева

Овој кандидат го фрли во транс жирито од „Ѕвездите на Гранд“: Kaрлеуша плачеше, Босанац му се поклони, а Марија му понуди дуетска песна!

Последната емисија на „Ѕвездите на Гранд“ за еден ден на Јутуб е во трендинг, а се тоа поради кандидатот кој го расплака жирито, а според...
Радио Милева

Дара Бубамара го прослави 12-иот роденден на синот, а за ваква роденденска торта многумина може само да сонуваат

Пејачката Дара Бубамара го прослави роденденот на својот Констатин кој го има од бракот со Милан Кесиќ. Имено, наследникот на Дара наполни...
Радио Милева

Убавицата во врска со тенисерот: Ја раскина веридбата со свршеникот, па го ќари бившто момче на Хелена Топаловиќ (ФОТО)

Тенисерот Дамир Џумхур, кој важи за голем заводник, по неколку љубовни бродоломи, сега најде среќа покрај поранешната учесничка на „Големиот...
Радио Милева

Виктор Живојиновиќ проговори за врската со Сандра и откри дали ќе има свадба: „Имам 22 години, а сите сакаат да ме женат“

Најмладиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор Живојиновиќ повеќе од една година ужива во емотивната врска со Сандра Миљковиќ. Во...
Радио Милева

Ана Кораќ е навлечена да се слика соблечена: На Копаоник и на планина – разголена, по секси долна облека од проѕирна тантела (ФОТО)

Поранешната учесничка во „Задруга“, ријалити ѕвезда и позната старлета Ана Кораќ моментално е на зимување, каде ужива во природните...
Радио Милева

„Сите роднини прашуваат кога ќе има свадба“: Саша Ковачевиќ искрено за врската со Зорана и идните планови

Саша Ковачевиќ ужива во врската со неговата избраничка Зорана, а сега откри непознати детали од нивната врска. Имено, тој истакна дека...
Радио Милева

Александра Бурсаќ ограбена на новогодишна ноќ, крадците ги однеле сите пари и скапоцености: „Сега навистина се плашам“

Пејачката Александра Бурсаќ била ограбена во новогодишна ноќ во нејзиниот стан во Земун, пренесуваат српските медиуми. Крадците ги...