јануари 2021

Радио Милева

„Нашите интимни односи се врвни и сакам да му ги исполнувам сексуалните фантазии“: Гоца Тржан жестока во описот на деталите од спалната соба

Пејачката Гоца Тржан нема проблем да зборува за интимата со нејзиниот сопруг Раша Новаковиќ. Имено, таа истакна дека ова е многу важна...
Радио Милева

(ВИДЕО) Во крупен кадар и однапред и одзади: Жешката презентерка на временска направи хаос со домашно видео!

Атрактивната водителка на временска прогноза, Марија Сол Перез, на која не ѝ одолеа ниту Роналдо, на својот Инстаграм профил објави...
Радио Милева

Ова е сопругата на Дино Мерлин која малкумина ја знаат: „Би дал се’ на светот да можев таа ноќ да кажам… да, ти донесов 100 марки!“

Дино Мерлин е секако една од најголемите регионални музички ѕвезди, која само на  малкумина им дозволил да ѕирнат во неговата приватност....
Радио Милева

Ристе Ристески има нов имиџ: Пејачот позираше разголен, а во новото издание тешко би го познале (фото)

Македонскиот победник во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ од 2017 година, Ристе Ристески, како и многумина музички изведувачи...
Радио Милева

Милица Павловиќ крена гола нога на маса, па комплетно „се отвори“: „Естрадата е животински свет… големите ѕвезди поминуваа покрај мене и ме удираа со лактот!“

Пејачката Милица Павловиќ важи за една од најзгодните, најсексипилните, но и најотворените естрадни ѕвезди. „Секси сењорита“, како...