среда, 2 декември 2020

Радио Милева

Додека Карлеуша позира провокативно од својот дом во Белград, еве што прави Душко Тошиќ во Кина

Нема ден да помине, а српската дива Јелена Крлеуша на социјалните мрежи да не објави провоактивна фотографија со која ја разбудува машката...
Радио Милева

Наташа Беквалац две и пол години е без маж: „Никој не ми предизвикал пеперутки во стомакот за да бидам, со него“

Наташа Беквалац вели дека нема момче веќе две и пол години! Пејачката е сама откако се разведе од третиот сопруг Лука Лазукиќ, кој ја...
Радио Милева

Погледнете како изгледа турската актерка која ја глумеше Лејла Текин во серијата „Кога лисијата паѓаат“ (фото)

Поминаа 14 години откако се снимаше турската серија „Кога лисјата паѓаат“, а беше доста популарна и во Македонија. Од неодамна серијата...