вторник, 1 декември 2020

Радио Милева

Познатата српска пејачка „се пали“ на криминалци, па призна дека и се допаѓа Кристијан: „Со години бев љубовница…“

Пејачката Злата Петровиќ вели дека Кристијан Голубовиќ е одлично момче според неа неа и дека го гледа реалното шоу „Задруга“ исклучиво...
Радио Милева

Секси „баба“ излезе на сцената на „Никогаш не е доцна“ и со својот глас и стас ги воодушеви сите (видео)

Уште една недела добро познатото водителско дуо Драгана Катиќ и Жика Јакшиќ го отвори шоуто „Никогаш не е доцна“. Натпреварувачката...
Радио Милева

Пејачката Сенидах само по градник покажа со каков „домаќински потенцијал“ располага (ФОТО)

Познатата пејачка Сенида Хајдарпашиќ позната под уметничкото име Сенидах, сподели со своите следбеници на социјалните мрежи нови фотографии,...
Радио Милева

Сестрата на Луна Ѓогани открива: „Ме тепаа поради случувањата со моето семејство во Задруга“ (видео)

Првите три сезони на реалното шоу „Задруга“ ги одбележа семејството Ѓогани. Во првата сезона Луна беше осудена од народот затоа што...