среда, 18 ноември 2020

Радио Милева

Андреа е бугарската Карлеуша: Кога пејачката оди на одмор гаќичките и ги нема на патниот список, зашто неа гаќичките и се вишок! (ФОТО+ВИДЕО)

И покрај паниката и пандемијата од коронавирусот, русокосата Бугарка, музичката ѕвезда Андреа најде начин да продолжи да си го тера...
Живот и Стил

Рускиот доктор Ласкин препорачува „имунo бомба“ за која нема да потрошите многу пари, а штити од вируси

Доколку одбранбениот систем на организмот е јак, тој сигурно дека ќе ве заштити од вирусот. Коронавирусот го смени светот – животот...
Радио Милева

Атрактивната „Ѕвезда на Гранд“ оскудно облечена покажа дека е „жив оган“: Кога танцува на „Тик-Ток“, на Александра Тадиќ – Ципка се’ живо потскокнува и „рипка“ (ВИДЕО)

Атрактивната пејачка Александра Тадиќ – Ципка на Инстаграм профилилот сподели видео за своите следбеници, кое остави многу мажи...
Радио Милева

Топлес фотографиите со Нада Топчагиќ и Сузана Манчиќ се само почеток: Српската пејачка планира да објави уште разголени фотографии

Водителот Огнен Амиџиќ во емисијата „Амиѓи шоу“ ја покажа маицата од Нада Топчагиќ и Сузана Манчиќ во топлес, а ова фотографија стана...
Радио Милева

Еве што велат сопругот и децата за професијата на на хрватската ѕвезда од реалното шоу „Големиот брат“: „Каде работи мајка ти? Се соблекува гола за пари на сајт за возрасни!“ (ФОТО)

Сабина Сантл, хрватската ријалити ѕвезда се прослави со учеството во реалното шоу „Големиот брат“ во 2008 година. Таа веќе некое време...
Радио Милева

Гоца Тржан проговори за наследничката Лена: „Мојата ќерка со години нема контакт со татко и ниту пак сака!“

Гоца Тржан од бракот со Иван Маринковиќ ја има ќерката Лена, која ја роди пред 13 години. Пејачката не сака да зборува за својот поранешен...
Радио Милева

Шокантно признание на Софија Милошевиќ: Го „смував“ Лука само што го доби синчето со бившата (ФОТО)

Се омажив за Лука Јовиќ веднаш штом му се породи поранешната девојка, призна манекенката Софија Милошевиќ! Таа открива дека започнала...
Радио Милева

Анѓелка Прпиќ првпат проговори за разводот: „Фала му на Господ што сум разведена, не мора да носам прстен“

Актерката Анѓелка Прпиќ, која никогаш порано не зборувала за разводот, за првпат ја допре таа тема во нејзината емисија „Држ га Божо“...
Радио Милева

По написите дека Драгана Мирковиќ се чувствува лошо, се огласи пејачката и откри каква и е здравствената состојба

Фолкерката Драгана Мирковиќ откако започна пандемијата со короната ужива заедно со семејството во нејзиниот дом во Виена. Меѓутоа,...