вторник, 17 ноември 2020

Радио Милева

Бугарската „Мис силикон“ Борјана Миткова има „секс – стрес“ препорака: „Три пати неделно е доволно и без паника од корона“ (ФОТО)

Бугарија е земја на многу нешта, па и на разно-разни избори за мис. Така деновиве требаше да се одржи конкурсот, односно аудицијата за...
Промотер

Александар Талески го промовираше спотот за неговото првенче, печалбарската -„Прости ми мајко” (ВИДЕО)

Александар Талески го промовираше спотот за неговото првенче кое носи наслов „Прости ми мајко”. За потребите на спотот биле користени...
Радио Милева

Теодора Џехверовиќ застана на бензиска пумпа да наполни гориво, па предизвика вистински хаос, по што ја спотера тежок малер (ФОТО)

Атрактивната Теодора Џехеровиќ веќе неколку дена ужива во Златибор со своето момче Нино Ќелебиќ. Пејачката времето го користи да биде...
Радио Милева

Светската пејачка ѕвезда Ерика Баду е позитивна од едната, а негативна од другата ноздрва на брисот од Ковид-19: “Вратете ми ги парите назад“ (ВИДЕО)

Пејачката Ерика Баду ги сподели резултатите од брзиот тест на Ковид-19, кој покажа дека во истовреме е и позитивна и негативна на коронавирусот!? „Немам...
Радио Милева

Џенифер Лопез се расплака на доделување на наградите, а фановите ја нападна дека солзите се лажни

Џенифер Лопез се расплака на сцената за време на доделувањето на наградите People’s Choice и се најде на удар на обожавателите кои ја обвинија...
Радио Милева

Осамна шок фотографија на Кристијан Голубовиќ од младоста: Испокасапен по рацете, како да е сечен со жилет или нож?! (ФОТО)

Кристијан Голубовиќ, кој моментално е ученик во реалното шоу „Задруга 4“ и се бори за големата награда, привлекува големо внимание...
Радио Милева

„Ѕвездата на Гранд“ ослабе 22 килограми, а на сцената пред жирито се појави во мини фустанче (фото)(фото)

Ивана Богичевиќ, учесничка на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, го остави жирито, како и гледачите, без текст кога се појави на сцената...