недела, 15 ноември 2020

Радио Милева

Лила во домашен амбиент со жешка поза им го помати умот на мажите – веднаш посакаа да и дојдат на гости (фото)

Лила Филиповска е една од ретките познати дами меѓу Македонките кои често објавуваат фотографии и видеа во домашен амбиент. Впрочем,...
Радио Милева

Вака изгледаа „Ѕвездите на Гранд“ пред да станат славни: Првите пари ги потрошиле на ставање силикони и заби (ФОТО)

Едно од најпопуларните музички натпреварувања секако  се „Ѕвездите на Гранд“, кое од првиот ден на емитувањето привлекува голема...