сабота, 14 ноември 2020

Радио Милева

Ceкcи девојка од Пехчево има четири пати повеќе следбеници на Инстаграм, отколку што има жители градот во кој живее (ФОТО)

Сара Аврамова како што и е вистинското име и презиме или devojkata_od_pehcevo како што се претставува и е потпишана на својот Инстаграм профил...
Радио Милева

Игор Џамбазов во расчекор помеѓу очекувањата и посакувањата: Од пласманот на ЕП до приемот во ЕУ… (ФОТО)

Откако македонските фудбалери ја одведоа репрезентацијата, а со тоа и Македонија на крилјата на Европа, еуфоријата заради пласманот...
Радио Милева

Потресно сведоштвото на Македонката, Ангела Илиевска од „Парови“: Мочаат и спијат во иста соба, за чиста крпа или повик до дома потребен е секс!? (ВИДЕО)

Она што за телевизиските гледачи изгледа како забава, на учесниците во реланите шоу програми кои се емитуваат во регионот билдајќи...