петок, 13 ноември 2020

Љубов и Секс

Секој 10-ти човек ја прави оваа „ужасна“ работа во кревет – на тој начин го уништува љубовниот живот

Луѓето во едно се согласни – зависносста од мобилните телефони навистина отиде предалеку. Истражувањето кое што го спровела компнијата...
Радио Милева

Војна меѓу цицлестите старлети која има поголеми гради: Кристин Каменова или Џулијана Гани, која е најбујната силиконската кралица на Бугарија? (ФОТО)

Вистинска „Цицигејт“  афера ја тресе Бугарија, откако двете стралети се „зајадоа“ која има најголеми гради во државата. Џулијана...
Радио Милева

Фолкерката распали по помладите колешки: Велат, „Што бара оваа баба?… а пејат како теле во пубертет“ (ФОТО)

Фолк-пејачката  од повозрасната генерација Гордана Гоца Лазаревиќ откри дека постои многу суета на естрадната сцена и зборуваше за...
Радио Милева

Цеца Ражнатовиќ ги заинтригира фановите: „Жената не процветува на одредени години, туку со одреден човек!“ (фото)

Цеца Ражнатовиќ објави фотографија на својот Инстаграм профил и заинтригира многумина кои ја следат на социјалната мрежа. Имено, таа...
Радио Милева

Велат дека таа е најбогато мажената ТВ водителка во Србија: „Отсекогаш сум била добра прилика“ (ФОТО)

За неа велат дека таа е најбогато мажената ТВ водителка во Србија, а и самата има одговор на оваа констатација. „Отсекогаш сум била ...
Радио Милева

Откако и го демолираше автомобилот на бившата жена, синот на Оливер Мандиќ повторно фатен пред нејзината зграда, па доби 30 дена затвор“

Синот на пејачот Оливер Мандиќ, Даријан Мандиќ, е осуден на 30 дена затвор откако наводно двапати ги прекршил итните мерки што му биле...
Радио Милева

„Због једне дивне црне жене“…. Таа е прекрасната жена со црна коса од безвременскиот евергрин на Киќо Слабинац (ФОТО+ ВИДЕО)

Познатиот екс југословенски пејач, славонецот Крунослав Киќо Слабинац почина денеска, а медиуми откриваат која е жената на која пред...