недела, 8 ноември 2020

Радио Милева

„Внимавам и скоро ништо не јадам“: Катарина Ивановска откри детали од тешкиот манекенски живот, а кога би бирала меѓу пица и секс…

Катарина Ивановска се впушти во манекенските води уште како тинејџерка. Манекенството, барем за Македонките кои се пробале да чекорат...
Радио Милева

Татијана Стефановска „жешка како пеколот“: Битолчанката со најдобриот задник се соблече по гаќички (фото)

На битолчанката со охридска адреса, пејачката Татијана Стефановска, медиумите досега многупати и го дале епитетот за една од естрадните...