петок, 6 ноември 2020

Љубов и Секс

Ги прашала мажите како изгледа нивната идеална девојка, а одговорите најмногу ќе ги изненадат – жените

Доколку би ги прашале мажите да ја опишат својата идеална жена пред 10 години, сигурно како главни ставки би ги навеле долгите нозе или...
Живот и Стил

Ова е најздравото овошје на светот: Содржи двојно повеќе витамин Ц од лимонот, ја смирува кашлицата и ги чисти белите дробови

Дуњата содржи изобилство од витамини, а во народната медицина се користи веќе со децении. Таа пред се’ се користи за ублажување на...
Радио Милева

Актерката од филмовите за возрасни открива за сексот со познатиот фудбалер, а сите мислат дека тоа е Роналдо: „Има најмал што сум го видела – црв!“ (фото)

Мари Сиело Пајерес е „пензионирана“ шпанска актерка од „филмови за возрасни“, која меѓу другото, неодамна напиша и автобиографија. Во...
Радио Милева

Санем од „Романтичарот“ стави точка на гласините дали е во врска со Џан и во приватноста (фото)

Популарната турска актерка Демет Оздемир или попозната како Санем од „Романтичарот“, беше на вечера во Бебек заедно со пријателите. Актерката,...