вторник, 27 октомври 2020

Радио Милева

Албанската секси адвокатка ја запали јавноста: Редона Кочи се сликаше гола со друга девојка во разни пози, на „водена постела од рози“ (ФОТО 18+)

Редона Кочи, заводливата старлета и модел  позната како „секси адвокатката“  од Албанија, која никогаш не ја практикувала својата...
Живот и Стил

Го забрзуваат метаболизмот и поттикнуваат производство на колаген: 3 комбинации на храна кои носат здравје

Сместете ги овие намирници во овие комбинации што побрзо во вашето дневно мени и веднаш ќе почувствувате разлика! Домат и масло Доматот,...
Радио Милева

Секси Црвенкапа од филмовите за возрасни: Костимот за „Ноќ на вештерките“ на Бела Торн го откри влакнестото „подножје“ на нејзиното меѓуножје! (ФОТО)

Американската пејачка и продуцентка Бела Торн (23) веќе си подготви костим за празникот „Ноќта на вештерките“, па објави серија фотографии...
Радио Милева

Ќе препознаете ли кој е на фотографијата? Денес е најбарана пејачка, има складан брак и ќерка, а вака изгледаше пред 40 години

Оваа преслатка девојка, со крупни очи и заоблено лице, е една од најпопуларните и најбарани пејачки на  естрадата денес. Години на успешна...
Радио Милева

Не така оддамна беше светски позната манекенка, денес е бездомничка која копа по контејнери за да преживее (ФОТО)

Поранешната сопруга на ѕвездата на популарната серија „Чувари на плажата“, Џереми Џексон и поранешна манекенка Лони Вилсон  пред...
Радио Милева

Децата на естрадните ѕвезди мета на сајбер криминал: Малолетните ќерки на Здравко Чолиќ, Наташа Беквалац, Харис Џиновиќ, Анабела Атијас, Душица Јаковљевиќ… на удар (ФОТО)

Малолетните ќерки на Наташа Беквалац, Здравко Чолиќ, Харис Џиновиќ, Анабела Атијас и Душица Јаковљевиќ биле мета на компјутерски криминал,...
Радио Милева

Гастербајтери сакат да ја рушат куќата на Рада Манојловиќ во Четереж: Домот на пејачката е изграден нелегално?

Пејачката Радмила Манојловиќ поминува низ вистинска драма. Имено, гастарбајтери од нејзиното родното место Четреж сакат да и ја срушат...
Радио Милева

Марко Миљковиќ збесна поради тешките навреди упатени кон Луна и „распали“ со пцости (фото)

Марко Миљковиќ и Луна Ѓогани неодамна дознаа дека ќе станат родители. Идниот татко денес им се обрати на сите фанови, кои ги нарече „поддршка“...
Радио Милева

Лудило во „Ѕвездите на Гранд“: Сања Кужет мешеше со колковите, Мили го носеше во раце Саша Поповиќ, а присутните плачеа од смеа (ВИДЕО)

Гледачите во регионот со години уживаат во шоуто „Ѕвездите на Гранд“, а сега се појави видео што ги насмеа сите до солзи, особено оние...