понеделник, 26 октомври 2020

Љубов и Секс

Невестата избега од сопствената свадба, откако го слушна разговорот меѓу младоженецот и нејзиниот татко

Наталија живееше заедно со Алекс повеќе од 10 години и тие за многумина беа пар од соништата и љубов за пример. По толку долго време, двајцата...
Радио Милева

Оперирана водителката на „Парови“: Фотографија три минути по операцијата на главата, на која и отстраниле седум ткива (ФОТО)

Јована Јеремиќ, водителката на утринската програма и реалното шоу „Парови“ на Хепи ТВ, се огласи веднаш по операцијата, која ја имаше. Познатата...
Радио Милева

Снашката на популарната српска фолкерка е „нејзина копија“: Види ја свекрвата, ја знеаш и снаата? (ФОТО)

Популарна српска фолк пејачка, Индира Радиќ, ретко зборува за нејзиниот приватен живот. Во една прилика таа се пофали на Инстаграм како...