вторник, 20 октомври 2020

Живот и Стил

Оваа промена на кожата не смее да ја игнорирате: Јасен сигнал дека во вашето тело се развива дијабетес

Британските доктори со своето истражување кое што го направиле, стигнале до следните резултати. Кога телото не произведува доволно...
Живот и Стил

Оваа пештера во Кападокија е волшебна – зошто се сите подготвени да платат „дебело“ за да спијат таму?

Многумина се прашуваат: Дали станува збор за мир и совршена тишина кои што ги нуди или пак само за престиж? Спијте мирно и како бебе –...
Радио Милева

Богдана Ражнатовиќ беше во публика во „Ами Џи“ шоу пред 9 години и тоа кога Беквалац плачеше – еве што улови камерата (видео)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ беше во публиката во студиото на Пинк ТВ, кога Огњен Амиџиќ ја интервјуираше Наташа Беквалац пред 9 години. Сопругата...
Радио Милева

Каја Остојиќ објави фотографија од детството: Сега освојува машки срца, а еве како изгледаше како малечка (фото)

Катарина Каја Остојиќ важи за една од најубавите и најзгодните пејачки на српската сцена, за која мажите воздивнуваат. Пејачката сега...
Радио Милева

Ангелот на „Викторија сикрет“ позираше сосема гола: Русокосата убавица ја бранува фантазијата (фото)

Русокосата манекенка која ги краси насловните страници на многу познати списанија како „Вог“, „Космополитен“, „Муза“, денес слави...
Радио Милева

Сите гледаат во нејзините огромни гради: Пејачката во петатта деценија изгледа бомбастично, а нема ниту една пластична операција на себе

Пејачката Никол Шерцинигер важи за една од најубавите жени во светот, а тоа го покажуваат и нејзините најнови фотографии. Имено, Никол...
Радио Милева

Оваа песна крие голема трагедија: Редовно ја пеат, на неа плачат и кршат чаши дури и познатите фолк ѕвезди како Милица Тодоровиќ или Александра Пријовиќ (ФОТО+ВИДЕО)

Постои една песна која во себе крие голема трагедија. Неа редовно ја пеат, на неа плачат и кршат чаши дури и познатите фолк ѕвезди од...
Радио Милева

Танга костим врежан во интимата и бр*давици на изволте: Станија се „пали“ на туѓи влажни погледи (фото)

Старлетата и ријалити учесничка Станија Добројевиќ никого не остави рамнодушен на новата доза провокативни фотографии. Таа носи танга...