понеделник, 19 октомври 2020

Радио Милева

„Само за вашите очи“ – им порача Карлеуша на своите следбеници, па сподели видео за еротска надразба (ВИДЕО)

Белградската „скандал дама“ одново го оправда својот прекар. По подолга пауза Јелена Крлеуша имаше два врзани настапи за викенд во...
Радио Милева

Кристи Тејген и Џон Леџенд неодамна го изгубија бебето, а сега неговиот настап со посвета растажи многумина (видео)

Познатата манекенка Криси Тејген и нејзинит славен сопруг, пејачот Џон Леџенд, неодамна го изгубија бебето додека Криси беше во средината...
Радио Милева

Милица Павловиќ каква не се ја виделe: Пејачката го смени имиџот, па некои и порачаа – „стави некое кило“ (фото)

Српската пејачка Милица Павловиќ ги изненади своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм кога објави фотографии на кои има нов...