недела, 18 октомври 2020

Радио Милева

Еве кој(а) кога на српската естрада ја изгубил(а) невиноста: Цеца чекала да стане полнолетна за првиот секс, а син и Вељко „сефте“ направил на 12 години… во машко WC! (ФОТО)

Познатите личности на српската естрада отворено  зборуваа  во јавноста за нивните први сексуални искуства. Големата фолк sвезда  во...
Радио Милева

Водителката на „48 часа свадба“ драстично се здебели, па ја снема од ТВ екраните, а денес нема да ја препознаете (фото)

Ирена Стојановиќ, која сите ја паметиме по нејзиното моминско име Спасиќ и како шармантна и насмеана водителка на шоуто „48 часа свадбa“,...
Радио Милева

„Ти си супермодел“: Екс-сопругата на Жика Јакшиќ во мини фустанче ги „запали“ гледачите на ТВ „Пинк“ (фото)

Познатата водителка на телевизијата „Пинк“ и екс-сопруга на водителот на Никогаш не е доцна“, Дајана Пауновиќ, на својот Инстаграм...