среда, 14 октомври 2020

Љубов и Секс

Короната ја расипа акцијата во кревет: Колку луѓе не сакаат да водат љубов и што прават за да избегнат однос?

Вирусот ги расипа работите во спалната соба Без оглед на тоа колку короната влијаела на секој сегмент од нашите животи, не треба да трошиме...
Живот и Стил

Организмот ви испраќа јасни сигнали преку јазикот – еве на кои здравствени проблеми укажува тоа

Доколку внимателно го погледнете јазикот, ќе забележите некакви знаци кои што укажуваат на здравствени проблеми со кои што се соочувате. Микропукнатини:...
Радио Милева

Јелена Карлеуша дојде на снимање облечена како за на… знаете веќе што: „Јас… барам некого да му дадам“ (ФОТО)

Јелена Карлеуша е едноставно неповторлива. Во се’, освен во едно – сексуалната провокација! Единствено таа и е константна и тоа...
Радио Милева

Сите се прашуваат каде исчезнаа најголемите гради на Балканот: Српската пејачка ослабе, па остана без својот заштитен знак

Српската пејачка Јана Тодоровиќ благодарение на диета успеала својата линија да ја доведе до совршенство. Таа вели дека и било тешко...
Радио Милева

Ѓорѓе Давид жестоко го прозва Раста: „Сине, мораш да одговараш зошто ти си идол на децата – која порака им ја праќаш?“

Стефан Ѓуриќ Раста неодамна беше уапсен за поседување недозволени супстанции, а сега по тој повод се огласи и Ѓорѓе Давид. “Жал ми...
Радио Милева

Промената на лицето е очигледна: Следбениците веднаш забележаа дека Северина има нови естетски корекции (фото)

Северина Којиќ постави објава со стихови што е нејзина честа пракса, но исто така ги изненади своите следбеници на Инстаграм! Како прво,...
Радио Милева

Душица Грабовиќ ги прошета градите: Пејачката на која на настап и ставаа бакшиш во гаќичките одново покажа колку е бујна (ВИДЕО)

Се сеќавате на сексапилната српска пејачка на која на настап и ставаа бакшиш во танга гаќичките? Атрактивната Душица Грабовиќ не престанува...
Радио Милева

Познатата српска пејачка со години носи неизмерна тага во себе: Нејзината сестра починала на трагичен начин на само 13 години

Мина Костиќ има дури девет браќа и сестри кои заедно со нејзината ќерка Анастасија го претставуваат нејзиното најголемо богатство....